Od samego początku LKS Wiślanie współpracują z klubem sportowym PKS Milenium Skawina, zajmującym się piłkarskim szkoleniem dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są dla dzieci już od 6 roku życia, całkowicie bezpłatnie. Zawodnicy wkraczający w wiek juniora młodszego zostają włączeni do zespołów Wiślan Jaśkowice.

Warto odnotować, że właśnie drużyna juniorów młodszych Wiślan w ubiegłym sezonie (2017/2018) awansowała do I ligi. Treningi odbywają się na własnym obiekcie, wybudowanym ze środków własnych oraz datków sponsorów, bez jakichkolwiek dotacji z Gminy. W szybkim tempie przybywa chętnych rodziców, by zapisać swoje dzieci w szeregi Milenium Skawina.

Program szkoleniowy obejmuję nie tylko umiejętności piłkarskie, lecz również wychowanie poprzez sport oraz wzbudzanie zamiłowania do aktywności fizycznej. Raz w roku organizowany jest obóz sportowy. Osiemdziesięciu młodych zawodników w przekroju wiekowym od 6 do 15 lat weźmie udział w letnim zgrupowaniu. To właśnie najmłodsze grupy treningowe są najliczniejsze, co potwierdza siłę trendu na uprawianie sportu.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Polecamy naszych Partnerów