Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 61

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 64

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 68

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 421

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 435

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 826

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 957

BILETY I KARNETY 2018/2019


BILETY

Bilety na mecze domowe w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 sprzedajemy w formie "cegiełek" uprawniających do wejścia na Stadion i obejrzenia meczu.

Sprzedaż w trybie normalnym odbywa się wyłącznie w dniu meczu, przed wejściem na stadion.

Wartość cegiełki wynosi 10 PLN.

Kobiety, dzieci i młodzież do lat 16 wchodzą za darmo na wszystkie mecze!

Dodatkowo młodzieży z Milenium Skawina wraz z opiekunem przysługuje WSTĘP WOLNY. Obowiązuje zasada: jeden opiekun na jedno dziecko.

 

DODATKOWE INFORMACJE - KONKURSY

Podczas każdego meczu organizowany jest konkurs z nagrodami - rozstrzygnięcie w przerwie meczu.
Wolne wejście nie uprawnia do wzięcia udziału w dodatkowych atrakcjach organizowanych podczas wydarzenia (konkursy, loteria).

-> Każdy ma możliwość zakupienia biletu w celu uczestnictwa w wyżej wymienionych, dodatkowych atrakcjach meczu - cegiełka o wartości 10 PLN.

 

KARNETY

Koszt karnetu na rundę jesienną sezonu 2018/2019 przybiera również formę cegiełki, jej wartość wynosi 50 PLN (8 spotkań)

Karnety do kupienia przed wejściem na stadion, w kasach, w dniach meczowych.

Dla osób chcących obejrzeć każdy mecz bądź większość spotkań - polecamy zakup cegiełki-karnetu.

Osoby posiadające karnet z zeszłego sezonu, chcące przedłużyć jego ważność, po zapłacie otrzymają odpowiedni emblemat naklejony na kartę kibica.

Karta kibica uprawnia do udziału w konkursach. Każdorazowo podczas meczu posiadacz ważnej karty kibica otrzymuję numerowany bilet-cegiełkę. W takiej sytuacji prosimy pamiętać o odbiorze biletu!

 

KIBICE GOŚCI

 Kibiców drużyny gości (grupy zorganizowane) zapraszamy na mecze zgodnie z przyjętymi zasadami i procedurami. 

Warunkiem wstępu na mecz grupy zorganizowanej, jest wcześniejsze jej zgłoszenie do Klubu (gospodarza) oraz Wydziału Bezpieczeństwa MZPN. Zgłoszenie musi zawierać listę kibiców wraz z danymi: imię, nazwisko, Pesel. Pełne zgłoszenie wraz z listą kibiców musi zostać dokonane na 72 godziny przed meczem! W innym wypadku gospodarz nie ma obowiązku wpuszczać na mecz grupy zorganizowanej.

Zgodnie z regulaminem III ligi 2018/2019:

"Klub, którego grupa kibiców zamierza uczestniczyć w meczu wyjazdowym zobowiązany jest w terminie nie krótszym niż 72 godziny przed meczem wysłać zapotrzebowanie na zakup biletów oraz listę kibiców (imię, nazwisko, Pesel) do gospodarza zawodów, a także do Komisji ds. Bezpieczeństwa Związku prowadzącego rozgrywki III ligi grupa IV."

"W przypadku braku spełnienia tych wymogów lub wysłania w terminie krótszym niż 72 godziny, gospodarz zawodów nie ma obowiązku przyjmowania zorganizowanej grupy kibiców gości."

 

Grupę wraz z listą uczestników i danymi prosimy o zgłaszanie mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 W razie wszelkich wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z biurem pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do kontaktu - staramy się bardzo szybko odpowiadać na zgłoszenia.

GRAMY DLA WAS!


 

Decyzją Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, na wniosek Stowarzyszenia Ludowy Klub Sportowy "WIŚLANIE" Jaśkowice, odstępstwo polegające na nieprzyjmowaniu grup kibiców gości zostaje przyznane i przedłużone do końca sezonu 2017/2018 (kontynuacja decyzji z rundy wiosennej).

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego WIŚLANIE Jaśkowice oświadcza, iż Stadion Miejski w Skawinie nie spełnia niezbędnych wymogów licencyjnych w zakresie organizacji meczów na poziomie III ligi. Klub Sportowy WIŚLANIE bynajmniej nie jest właścicielem bądź zarządcą obiektu, w związku z czym nie może dokonywać modyfikacji na Stadionie, gdyż te leżą w zakresie innych podmiotów.

Informujemy również, że trwają pracę nad poprawą stanu obiektu i dostosowaniem go do wszelkich wymagań związanych z rozgrywkami na poziomie III ligi. Dokładamy wszelkich starań aby pilotować proces poprawy Stadionu i wspierać wiedzą i doświadczeniem działania względem obiektu.

Prosimy o wyrozumiałość oraz świadomość tego, że wspomniane modyfikacje wymagają czasu i środków, a Stadion Miejski nie podlega Ludowemu Klubowi Sportowemu WIŚLANIE Jaśkowice. 

Zarząd Klubu LKS WIŚLANIE

Kibice gości w sezonie 2017/2018 runda jesienna

W związku z nie spełnieniem przez Stadion Miejski w Skawinie kryteriów oraz wymogów licencyjnych w zakresie organizacji rozgrywek na poziomie III ligi, kibice gości nie będą przyjmowani na mecze w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018.
Bardzo przepraszamy. Zapewniamy, że trwają prace nad poprawą obiektu. Obecnie projektowane są możliwe rozwiązania problemu.
Mamy wielką nadzieje, że zaprosimy kibiców gości już na przyszłą rundę, a najpóźniej w następnym sezonie.
Dziękujemy

BILETY I KARNETY 2017/2018

Bilety na mecze domowe w sezonie 2017/2018 sprzedajemy wyłącznie w dniu meczu, przed wejściem na stadion, w cenie 10 złotych.

Kobiety, dzieci i młodzież do lat 16 wchodzą za darmo na mecze.
Wolne wejście nie uprawnia do brania udziału w dodatkowych atrakcjach organizowanych podczas wydarzenia (konkursy, loteria).
Każdy ma możliwość zakupienia biletu w celu uczestnictwa w wyżej wymienionych, dodatkowych atrakcjach meczu.

Koszt karnetu na rundę jesienną sezonu 2017/2018, wynosi 50 złotych (9 spotkań). Karnety do kupienia przed wejściem na stadion, w kasach, w dniach meczowych.


Polecamy naszych Partnerów