Druga Drużyna Wiślan

W strukturach Klubu funkcjonuje druga drużyna, prowadzona przez Trenera Szymona Steca - trenera z licencją UEFA A. Trener Stec związany jest z Klubem od wielu lat i zajmuje się także drużynami młodzieżowymi. Druga drużyna w sezonie 2017/2018 występuje w rozgrywkach na poziomie A klasy.

Więcej informacji w przygotowaniu....


  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiślanie II Jaśkowice 13 31 10 1 2 36-12 6 0 1 22-5 4 1 1 14-7            
2.  Bieżanowianka Kraków 13 26 7 5 1 35-17 5 0 1 19-7 2 5 0 16-10 1 3 1 0 0 3-2
3.  Cedronka Wola Radziszowska 13 26 8 2 3 35-21 5 1 1 19-10 3 1 2 16-11 1 0 0 0 1 2-3
4.  Tęcza Piekary 13 24 7 3 3 28-19 4 2 1 14-8 3 1 2 14-11            
5.  Tramwaj Kraków 13 21 7 0 6 25-31 5 0 2 15-8 2 0 4 10-23            
6.  Lotnik Kryspinów 13 19 5 4 4 12-12 3 1 1 8-5 2 3 3 4-7            
7.  Nadwiślan Rusocice 13 17 4 5 4 26-22 2 4 2 16-15 2 1 2 10-7            
8.  Sokół Rybna 13 16 4 4 5 20-24 3 2 2 15-10 1 2 3 5-14 1 1 0 1 0 1-1
9.  Gajowianka Gaj 13 16 4 4 5 20-23 3 3 0 10-5 1 1 5 10-18 1 1 0 1 0 1-1
10.  Iskra Krzęcin 13 14 3 5 5 15-23 3 3 1 14-12 0 2 4 1-11            
11.  Armatura Kraków 13 11 3 2 8 19-28 3 0 4 13-13 0 2 4 6-15 2 6 2 0 0 2-0
12.  Strażak Rączna 13 11 3 2 8 17-31 3 2 2 14-12 0 0 6 3-19 2 3 1 0 1 4-4
13.  LKS Libertów 13 11 3 2 8 17-30 1 1 1 3-5 2 1 7 14-25 2 0 0 0 2 3-5
14.  Wisła Czernichów 13 9 2 3 8 13-25 1 2 4 6-15 1 1 4 7-10          

 

 Kolejka 14 - 24-25 marca

Lotnik Kryspinów - LKS Libertów 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krzęcin - Wiślanie II Jaśkowice 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Czernichów 2-0 Tramwaj Kraków 25 marca, 15:00
Gajowianka Gaj 2-1 Tęcza Piekary 24 marca, 16:00
w Piekarach; Gajowianka gospodarzem
Cedronka Wola Radziszowska - Sokół Rybna 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bieżanowianka Kraków 1-0 Nadwiślan Rusocice 24 marca, 15:00
Strażak Rączna - Armatura Kraków 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
 Kolejka 15 - 31 marca
Strażak Rączna - Lotnik Kryspinów 31 marca, 15:00
Armatura Kraków - Bieżanowianka Kraków 31 marca, 11:00
Nadwiślan Rusocice - Cedronka Wola Radziszowska 30 maja, 18:00
Sokół Rybna - Gajowianka Gaj 31 marca, 11:00
Tęcza Piekary - Wisła Czernichów 31 marca, 15:00
Tramwaj Kraków - Iskra Krzęcin 31 marca, 11:00
Wiślanie II Jaśkowice - LKS Libertów 31 marca, 13:00
 
 Kolejka 16 - 7-8 kwietnia
Lotnik Kryspinów - Wiślanie II Jaśkowice  
LKS Libertów - Tramwaj Kraków  
Iskra Krzęcin - Tęcza Piekary  
Wisła Czernichów - Sokół Rybna  
Gajowianka Gaj - Nadwiślan Rusocice  
Cedronka Wola Radziszowska - Armatura Kraków  
Bieżanowianka Kraków - Strażak Rączna  
 Kolejka 17 - 14-15 kwietnia
Bieżanowianka Kraków - Lotnik Kryspinów  
Strażak Rączna - Cedronka Wola Radziszowska  
Armatura Kraków - Gajowianka Gaj  
Nadwiślan Rusocice - Wisła Czernichów  
Sokół Rybna - Iskra Krzęcin  
Tęcza Piekary - LKS Libertów  
Tramwaj Kraków - Wiślanie II Jaśkowice  
 Kolejka 18 - 21-22 kwietnia
Lotnik Kryspinów - Tramwaj Kraków  
Wiślanie II Jaśkowice - Tęcza Piekary  
LKS Libertów - Sokół Rybna  
Iskra Krzęcin - Nadwiślan Rusocice  
Wisła Czernichów - Armatura Kraków  
Gajowianka Gaj - Strażak Rączna  
Cedronka Wola Radziszowska - Bieżanowianka Kraków  
 Kolejka 19 - 28-29 kwietnia
LKS Libertów - Nadwiślan Rusocice  
Cedronka Wola Radziszowska - Lotnik Kryspinów  
Bieżanowianka Kraków - Gajowianka Gaj  
Strażak Rączna - Wisła Czernichów  
Armatura Kraków - Iskra Krzęcin  
Sokół Rybna - Wiślanie II Jaśkowice  
Tęcza Piekary - Tramwaj Kraków  
 Kolejka 20 - 2 maja
Lotnik Kryspinów - Tęcza Piekary  
Tramwaj Kraków - Sokół Rybna  
Wiślanie II Jaśkowice - Nadwiślan Rusocice  
LKS Libertów - Armatura Kraków  
Iskra Krzęcin - Strażak Rączna  
Wisła Czernichów - Bieżanowianka Kraków  
Gajowianka Gaj - Cedronka Wola Radziszowska  
 Kolejka 21 - 5-6 maja
LKS Libertów - Strażak Rączna  
Gajowianka Gaj - Lotnik Kryspinów  
Cedronka Wola Radziszowska - Wisła Czernichów  
Bieżanowianka Kraków - Iskra Krzęcin  
Armatura Kraków - Wiślanie II Jaśkowice  
Nadwiślan Rusocice - Tramwaj Kraków  
Sokół Rybna - Tęcza Piekary  
 Kolejka 22 - 12-13 maja
Lotnik Kryspinów - Sokół Rybna  
Tęcza Piekary - Nadwiślan Rusocice  
Tramwaj Kraków - Armatura Kraków  
Wiślanie II Jaśkowice - Strażak Rączna  
LKS Libertów - Bieżanowianka Kraków  
Iskra Krzęcin - Cedronka Wola Radziszowska  
Wisła Czernichów - Gajowianka Gaj  
 Kolejka 23 - 19-20 maja
LKS Libertów - Cedronka Wola Radziszowska  
Wisła Czernichów - Lotnik Kryspinów  
Gajowianka Gaj - Iskra Krzęcin  
Bieżanowianka Kraków - Wiślanie II Jaśkowice  
Strażak Rączna - Tramwaj Kraków  
Armatura Kraków - Tęcza Piekary  
Nadwiślan Rusocice - Sokół Rybna  
 Kolejka 24 - 26-27 maja
Lotnik Kryspinów - Nadwiślan Rusocice  
Sokół Rybna - Armatura Kraków  
Tęcza Piekary - Strażak Rączna  
Tramwaj Kraków - Bieżanowianka Kraków  
Wiślanie II Jaśkowice - Cedronka Wola Radziszowska  
LKS Libertów - Gajowianka Gaj  
Iskra Krzęcin - Wisła Czernichów  
 Kolejka 25 - 2-3 czerwca
Lotnik Kryspinów - Iskra Krzęcin  
LKS Libertów - Wisła Czernichów  
Gajowianka Gaj - Wiślanie II Jaśkowice  
Cedronka Wola Radziszowska - Tramwaj Kraków  
Bieżanowianka Kraków - Tęcza Piekary  
Strażak Rączna - Sokół Rybna  
Armatura Kraków - Nadwiślan Rusocice  
 Kolejka 26 - 9 czerwca

Lotnik Kryspinów - Armatura Kraków  
Nadwiślan Rusocice - Strażak Rączna  
Sokół Rybna - Bieżanowianka Kraków  
Tęcza Piekary - Cedronka Wola Radziszowska  
Tramwaj Kraków - Gajowianka Gaj  
Wiślanie II Jaśkowice - Wisła Czernichów  
LKS Libertów - Iskra Krzęcin
 Kolejka 14 - 24-25 marca

Lotnik Kryspinów - LKS Libertów 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krzęcin - Wiślanie II Jaśkowice 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Czernichów 2-0 Tramwaj Kraków 25 marca, 15:00
Gajowianka Gaj 2-1 Tęcza Piekary 24 marca, 16:00
w Piekarach; Gajowianka gospodarzem
Cedronka Wola Radziszowska - Sokół Rybna 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bieżanowianka Kraków 1-0 Nadwiślan Rusocice 24 marca, 15:00
Strażak Rączna - Armatura Kraków 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
 Kolejka 15 - 31 marca
Strażak Rączna - Lotnik Kryspinów 31 marca, 15:00
Armatura Kraków - Bieżanowianka Kraków 31 marca, 11:00
Nadwiślan Rusocice - Cedronka Wola Radziszowska 30 maja, 18:00
Sokół Rybna - Gajowianka Gaj 31 marca, 11:00
Tęcza Piekary - Wisła Czernichów 31 marca, 15:00
Tramwaj Kraków - Iskra Krzęcin 31 marca, 11:00
Wiślanie II Jaśkowice - LKS Libertów 31 marca, 13:00
 
 Kolejka 16 - 7-8 kwietnia
Lotnik Kryspinów - Wiślanie II Jaśkowice  
LKS Libertów - Tramwaj Kraków  
Iskra Krzęcin - Tęcza Piekary  
Wisła Czernichów - Sokół Rybna  
Gajowianka Gaj - Nadwiślan Rusocice  
Cedronka Wola Radziszowska - Armatura Kraków  
Bieżanowianka Kraków - Strażak Rączna  
 Kolejka 17 - 14-15 kwietnia
Bieżanowianka Kraków - Lotnik Kryspinów  
Strażak Rączna - Cedronka Wola Radziszowska  
Armatura Kraków - Gajowianka Gaj  
Nadwiślan Rusocice - Wisła Czernichów  
Sokół Rybna - Iskra Krzęcin  
Tęcza Piekary - LKS Libertów  
Tramwaj Kraków - Wiślanie II Jaśkowice  
 Kolejka 18 - 21-22 kwietnia
Lotnik Kryspinów - Tramwaj Kraków  
Wiślanie II Jaśkowice - Tęcza Piekary  
LKS Libertów - Sokół Rybna  
Iskra Krzęcin - Nadwiślan Rusocice  
Wisła Czernichów - Armatura Kraków  
Gajowianka Gaj - Strażak Rączna  
Cedronka Wola Radziszowska - Bieżanowianka Kraków  
 Kolejka 19 - 28-29 kwietnia
LKS Libertów - Nadwiślan Rusocice  
Cedronka Wola Radziszowska - Lotnik Kryspinów  
Bieżanowianka Kraków - Gajowianka Gaj  
Strażak Rączna - Wisła Czernichów  
Armatura Kraków - Iskra Krzęcin  
Sokół Rybna - Wiślanie II Jaśkowice  
Tęcza Piekary - Tramwaj Kraków  
 Kolejka 20 - 2 maja
Lotnik Kryspinów - Tęcza Piekary  
Tramwaj Kraków - Sokół Rybna  
Wiślanie II Jaśkowice - Nadwiślan Rusocice  
LKS Libertów - Armatura Kraków  
Iskra Krzęcin - Strażak Rączna  
Wisła Czernichów - Bieżanowianka Kraków  
Gajowianka Gaj - Cedronka Wola Radziszowska  
 Kolejka 21 - 5-6 maja
LKS Libertów - Strażak Rączna  
Gajowianka Gaj - Lotnik Kryspinów  
Cedronka Wola Radziszowska - Wisła Czernichów  
Bieżanowianka Kraków - Iskra Krzęcin  
Armatura Kraków - Wiślanie II Jaśkowice  
Nadwiślan Rusocice - Tramwaj Kraków  
Sokół Rybna - Tęcza Piekary  
 Kolejka 22 - 12-13 maja
Lotnik Kryspinów - Sokół Rybna  
Tęcza Piekary - Nadwiślan Rusocice  
Tramwaj Kraków - Armatura Kraków  
Wiślanie II Jaśkowice - Strażak Rączna  
LKS Libertów - Bieżanowianka Kraków  
Iskra Krzęcin - Cedronka Wola Radziszowska  
Wisła Czernichów - Gajowianka Gaj  
 Kolejka 23 - 19-20 maja
LKS Libertów - Cedronka Wola Radziszowska  
Wisła Czernichów - Lotnik Kryspinów  
Gajowianka Gaj - Iskra Krzęcin  
Bieżanowianka Kraków - Wiślanie II Jaśkowice  
Strażak Rączna - Tramwaj Kraków  
Armatura Kraków - Tęcza Piekary  
Nadwiślan Rusocice - Sokół Rybna  
 Kolejka 24 - 26-27 maja
Lotnik Kryspinów - Nadwiślan Rusocice  
Sokół Rybna - Armatura Kraków  
Tęcza Piekary - Strażak Rączna  
Tramwaj Kraków - Bieżanowianka Kraków  
Wiślanie II Jaśkowice - Cedronka Wola Radziszowska  
LKS Libertów - Gajowianka Gaj  
Iskra Krzęcin - Wisła Czernichów  
 Kolejka 25 - 2-3 czerwca
Lotnik Kryspinów - Iskra Krzęcin  
LKS Libertów - Wisła Czernichów  
Gajowianka Gaj - Wiślanie II Jaśkowice  
Cedronka Wola Radziszowska - Tramwaj Kraków  
Bieżanowianka Kraków - Tęcza Piekary  
Strażak Rączna - Sokół Rybna  
Armatura Kraków - Nadwiślan Rusocice  
 Kolejka 26 - 9 czerwca

Lotnik Kryspinów - Armatura Kraków  
Nadwiślan Rusocice - Strażak Rączna  
Sokół Rybna - Bieżanowianka Kraków  
Tęcza Piekary - Cedronka Wola Radziszowska  
Tramwaj Kraków - Gajowianka Gaj  
Wiślanie II Jaśkowice - Wisła Czernichów  
LKS Libertów - Iskra Krzęcin

Źródło danych: 90minut.pl


Reklamy