Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 61

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 64

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 68

Dziś zespół rozpocznie rywalizację w III lidze.

Już o godzinie 17:00 drużyna zmierzy się z renomowanym rywalem - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. To drugi sezon naszego Klubu na tym poziomie rozgrywkowym - w III lidze. W ekipie Wojciecha Ankowskiego zaszły duże zmiany. Drużyna została wzmocniona kilka doświadczonymi graczami oraz dobrze rokującymi zawodnikami o statusie młodzieżowca. Pełna kadra zespołu prezentuje się następująco: KADRA PIERWSZEGO ZESPOŁU 2018/2019


Niestety, rotacje w zespole wymuszają odejście niektórych zawodników. W rozpoczynającym się sezonie zabraknie w naszej drużynie: (od lewej, na fotografiach poniżej) Dawida Węgrzyna, Marcina Morawskiego (82'), Michała Grzesickiego, Marcina Piekarskiego, Łukasza Popieli oraz Pawła Sosina.

      

Wszyscy sympatycy pamiętają ich występy i zasługi dla naszego Klubu - DZIĘKUJEMY! Życzymy powodzenia w dalszych karierach!


W drużynie w rundzie jesiennej nie będą występować także Paweł Szwajdych oraz Grzegorz Labut. Szczególnie "Szwajdi" swoimi występami i mnóstwem bramek sprawiał kibicom mnóstwo radości. Obecnie Paweł dochodzi do optymalnej formy w zespole rezerw. Z kolei Grzegorz Labut został wypożyczony na pół roku do Jutrzenki Giebułtów - mocnego IV-ligowca, z którego ma wrócić do Wiślan w zimie. Powodzenia!

 


Z niecierpliwością czekamy na wynik pierwszego meczu i liczymy na jak najwięcej emocji w nowym sezonie!


Polecamy naszych Partnerów