Wstępny terminarz rundy jesiennej:


1 kolejka | 11-12 sierpnia


Wisła Puławy – Wisła Sandomierz

Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska

Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce

Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim

Stal Kraśnik – Avia Świdnik

Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice

Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska

Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ


2 kolejka | 15 sierpnia


Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ

Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm

Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów

Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Avia Świdnik – Motor Lublin

Soła Oświęcim – Stal Kraśnik

Spartakus Daleszyce – Sokół Sieniawa

Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków

Wisła Puławy – Czarni Połaniec


3 kolejka | 18-19 sierpnia


Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz

Hutnik Kraków – Wisła Puławy

Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska

Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce

Motor Lublin – Soła Oświęcim

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik

Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski

Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice

Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska


4 kolejka | 25-26 sierpnia


Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska

Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ

Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm

Avia Świdnik – Stal Rzeszów

Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Spartakus Daleszyce – Motor Lublin

Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik

Wisła Puławy – Sokół Sieniawa

Czarni Połaniec – Hutnik Kraków


5 kolejka | 29 sierpnia


Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz

Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec

Stal Kraśnik – Wisła Puławy

Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce

Stal Rzeszów – Soła Oświęcim

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik

Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski

Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice


6 kolejka | 1-2 września


Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice

Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska

Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ

Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm

Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów

Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wisła Puławy – Motor Lublin

Czarni Połaniec – Stal Kraśnik

Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa


7 kolejka | 8-9 września


Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz

Stal Kraśnik – Hutnik Kraków

Motor Lublin – Czarni Połaniec

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy

Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska

Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce

Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim

Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik

Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski


8 kolejka | 15-16 września


Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski

Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice

Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska

Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ

Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm

Wisła Puławy – Stal Rzeszów

Czarni Połaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Hutnik Kraków – Motor Lublin

Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik


9 kolejka | 22-23 września


Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz

Motor Lublin – Sokół Sieniawa

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków

Stal Rzeszów – Czarni Połaniec

Chełmianka Chełm – Wisła Puławy

Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska

Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce

Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim

Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik


10 kolejka | 29-30 września


Wisła Sandomierz – Avia Świdnik

Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski

Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice

Podlasie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska

Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ

Czarni Połaniec – Chełmianka Chełm

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów

Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Stal Kraśnik – Motor Lublin


11 kolejka | 6-7 października


Motor Lublin – Wisła Sandomierz

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik

Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa

Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków

Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec

Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy

Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska

Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce

Avia Świdnik – Soła Oświęcim


12 kolejka | 13-14 października


Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim

Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik

Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski

Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice

Czarni Połaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska

Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm

Stal Kraśnik – Stal Rzeszów

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski


13 kolejka | 20-21 października


KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz

Stal Rzeszów – Motor Lublin

Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik

Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa

Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków

Wiślanie Jaśkowice – Czarni Połaniec

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska

Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce


14 kolejka | 27-28 października


Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce

Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim

Wisła Puławy – Avia Świdnik

Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski

Hutnik Kraków – Wiślanie Jaśkowice

Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska

Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ

Motor Lublin – Chełmianka Chełm

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów


15 kolejka | 3-4 listopada


Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz

Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Podhale Nowy Targ – Motor Lublin

Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik

Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa

Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków

Avia Świdnik – Czarni Połaniec

Soła Oświęcim – Wisła Puławy

Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska


16 kolejka | 10-11 listopada


Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska

Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce

Czarni Połaniec – Soła Oświęcim

Hutnik Kraków – Avia Świdnik

Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice

Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ

Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm


17 kolejka | 17-18 listopada


Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz

Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów

Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik

Avia Świdnik – Sokół Sieniawa

Soła Oświęcim – Hutnik Kraków

Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec

Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy



 


Polecamy naszych Partnerów