Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 61

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 64

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 68

Cenne punkty z wyjazdu - Wisła Sandomierz 0:2 WIŚLANIE

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo WIŚLAN Jaśkowice: Wisła Sandomierz 0:2 WIŚLANIE

Obie drużyny wyszły na mecz bardzo zdeterminowane. Od pierwszych minut gospodarze chcieli pokazać zespołowi ze Skawiny, jak trudne czeka ich spotkanie. Dużo gry w powietrzu, walki fizycznej, miejscami gra na pograniczu faulu, dodatkowo na śliskiej nawierzchni, gdzie nie trudno było o błąd.

Wiślanie rozpoczęli mecz odpierając ataki rywali - głównie długie piłki rzucane na silnych i dynamicznych napastników. Po zdobyciu piłki nasi zawodnicy próbowali zaskoczyć rywala prostopadłymi podaniami w kierunku skrzydłowych - Kuliszewskiego i Czarneckiego. To zespół Wiślan prezentował się lepiej na boisku grając swoją piłkę, szukając szans na zdobycie bramki.

Po kilku akcjach, stałych fragmentach gry, przyszedł czas na pierwszego gola - gdy w 33 minucie meczu, po strzale z dystansu kapitana zespołu - Macieja Wcisło - piłka wpadła do bramki gospodarzy tuż obok słupka.

Nie minęły 4 minuty i jedno z podań za obrońców, w prawy pas boiska zakończyło się bramką. Pierwszy przy piłce był golkiper gospodarzy - chcąc wprowadzić ją w pole karne i złapać - popełnił błąd techniczny. Sytuację wykorzystał Konrad Kuliszewski i wyprowadził zawodników Wiślan na dwubramkowe prowadzenie.

Do ostatniego gwizdka na boisku było mnóstwo walki fizycznej. Drużyna gospodarzy najbliżej zdobycia bramki była w sytuacji, gdy napastnik miejscowych doszedł do podania między obrońców Wiślan, minął bramkarza, ostatecznie trafiając w poprzeczkę w niełatwej sytuacji, gdy kilku obrońców naszej drużyny zdążyło ustawić się w świetle bramki. Nasz zespół również stworzył sobie jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia - jednak ostatecznie stanęło na dwubramkowym zwycięstwie WIŚLAN.


Bramki ze spotkania + komentarze:W kolejnym meczu:

Karpaty Krosno - WIŚLANIE | 20 maja (niedziela) godz. 17:00 Krosno


W tabeli:

Karpaty Krosno: 17 miejsce, 22 punkty

WIŚLANIE: 8 miejsce, 41 punktów
Polecamy naszych Partnerów