Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 61

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 64

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 68

Wiceprezes Wiślan Jaśkowice Janusz Morawski oraz Prezes Milenium Skawina a zarazem Członek Zarządu Wiślan Zbigniew Morawski zostali zaproszeni na Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski. Gala jest organizowana przez Małopolski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Gazetą Wyborczą. W czwartkowy wieczór (22 lutego 2018r.) Panowie Janusz i Zbigniew Morawscy zostali wyróżnieni za swój ogromny wkład w rozwój Gminy Skawina i lokalnej społeczności, a przede wszystkim znakomite kierowanie Klubami Sportowymi: LKS Wiślanie Jaśkowice oraz PKS Milenium Skawina.

Wspaniałe nagrody otrzymali nasi dwaj zawodnicy:

Maciej Wcisło został wybrany jednym z najlepszych zawodników rozgrywek regionalnych Małopolski (4 miejsce), miejsce 5 w tej samej kategorii zajął Łukasz Popiela.

Poniżej krótkie prezentacje Małopolskiego Związku Piłki Nożnej:

"Maciej Wcisło (Wiślanie Jaśkowice) – napastnik, 29 lat. W Jaśkowicach gra od siedmiu lat, jest kapitanem drużyny. Miał duży wkład w awansach do IV i III ligi. Jesienią długo bez gola, aż wreszcie ustrzelił hat trick w meczu z Karpatami Krosno".

"Łukasz Popiela (Unia Tarnów/ Wiślanie Jaśkowice) – napastnik, 32 lata. Zaczynał w Unii, kilkakrotnie do niej wracał, ale teraz służy bogatym doświadczeniem beniaminkowi z Jaśkowic".

Fragmenty z: www.mzpnkrakow.pl


 


 

Po otrzymaniu nagrody podziękowania swoim bliskim i wszystkim kibicom Wiślan złożył kapitan zespołu Maciej Wcisło:

"Wielkie podziękowania dla Zarządu Klubu, Trenera i wiernych kibiców za budowanie Naszej Drużyny. Dziękuję wszystkim zawodnikom Wiślan - to moje wyróżnienie,za Naszą wspólną, ciężką ale owocną pracę na boisku i poza nim. Osobiście pragnę zadedykować to wyróżnienie mojej żonie Kindze i rodzicom za wsparcie z trybun, zawsze kiedy tylko mogą, niezależnie czy to były bliskie mecze w A-klasie czy dalekie wyjazdy w 3 lidze".

 


Zdjęcia z Plebiscytu:

MZPN KRAKÓW

400mm

GazetaWyborcza


LUDOWY KLUB SPORTOWY WIŚLANIE NA SWOJEJ STRONIE FACEBOOK:

Dziękujemy wszystkim za gratulacje i słowa uznania! ?
To dzięki Wam i wsparciu, jakie otrzymujemy od wszystkich sympatyków Wiślan i mieszkańców Gminy Skawina pracujemy tak ciężko! ??Razem przeżywamy największe sukcesy piłkarskie w historii Naszej Gminy i wspaniałe, piłkarskie emocje! ??????
Dziękujemy ?????????



 


Polecamy naszych Partnerów