Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 61

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 64

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tompro/domains/wislanie.com/public_html/plugins/system/articlesanywhere/src/Replace.php on line 68

Pracowita runda Wiślan - i bardzo udana. Zespół zakończył rozgrywki na 3 miejscu, a strata do lidera (Motor Lublin) wynosi zaledwie 3 punkty!

Drużyna reprezentująca Gminę Skawina i niewielką miejscowość Jaśkowice, stała się bezsprzecznie jedną z największych rewelacji pierwszej połowy sezonu III ligi w skali kraju! To absolutny debiut Wiślan na tym poziomie rozgrywkowym. Cel na sezon 2017/2018 to wielokrotnie zasłyszane "zadomowienie się w III lidze". Można z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż został osiągnięty już po połowie sezonu i to w świetnym stylu. Po zdobyciu awansu na wyższy poziom rozgrywkowy, piłkarze nie spoczęli na laurach - świetnie zaprezentowali się na III-ligowych boiskach.


Zasłużone podziękowania od ekipy Wiślan odebrali widzowie, partnerzy i sponsorzy a także wszystkie zainteresowane osoby! Każdy mecz cieszył się zainteresowaniem, zarówno na stadionie jak i w sieci. Bramki z meczów, skróty, wywiady, zdjęcia - wszystko cieszyło się ogromną uwagą. Wspaniała odpowiedź widzów na występy Wiślan w III lidze napędzała piłkarzy i sztab szkoleniowy do jeszcze większej pracy!

Współpraca z Gminą Skawina błyskawicznie nabrała tempa i zachęcała mieszkańców do spędzania czasu na stadionie! Niesprzyjające warunki pogodowe - wiatr czy deszcz nie były w stanie przeszkodzić najwytrwalszym kibicom. Kto był, ten wie - znakomita, wręcz "rodzinna" atmosfera! Zapamiętamy wspaniałe obrazki, prezentujące, jak można się świetnie bawić, integrować i cieszyć piłkarskimi emocjami! 

 

W ubiegłych kilku miesiącach Wiślanie między innymi współpracowali z miejscową grupą sportową - Skawina Biega. W ramach akcji promocyjnej zorganizowany został wspólny trening biegowy. Zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy, aby wykonać z zawodnikami Wiślan rozpiskę treningu biegowego od Trenera Ankowskiego. Akcja zakończyła się sukcesem i pamiątkowym zdjęciem a także podarowaniem karnetów i gadżetów Klubu. W całą akcję włączyła się Gmina, wspierając trening organizacyjnie i nagradzając uczestników swoimi pamiątkami.

 

 

Na uwagę zasługuje aktywne funkcjonowanie zespołu przestrzeni publicznej - wspieranie akcji charytatywnych, zabawa z dziećmi na treningu otwartym, z którego relację możecie obejrzeć pod tym linkiem - TRENING OTWARTY - POGRAJ Z PIŁKARZAMI WIŚLAN

 

Kolejny okres, w którym Klub pokazał wysoką, stabilną formę, tym samym zapewnił sobie komfortowe samopoczucie w czasie długiej przerwy do wznowienia rozgrywek. Jedno wiemy na pewno - każdy kolejny mecz, w nadchodzącej rundzie będzie niesamowicie emocjonujący! Rywale poznali potencjał drużyny z naszej Gminy i z pewnością po meczów rewanżowych przystąpią z większym respektem dla Wiślan Jaśkowice. Wysoka lokata po pierwszej połowie sezonu gwarantuje kibicom jeszcze większe emocje! Będziemy zerkać w tabelę i liczyć punkty... do czołówki - każdy kolejny mecz będzie miał wielką wagę. Szykuję się wspaniała przygoda z piłką nożną dla mieszkańców Skawiny.

 


Runda w statystykach    

 


STRZELCY  BRAMEK - 13 ZAWODNIKÓW

6 -
Łukasz Popiela
5
-
Maciej Wcisło
3
-
Maciej Bębenek, Bartosz Czarnecki,  Paweł Galos
2
-
Dawid Białek, Mateusz Krasuski, Konrad Kuliszewski
1
-
Grzegorz Labut, Marcin Morawski, Michał Morawski, Piotr Morawski, Dariusz Żaba

 

II MIEJSCE W LIDZE POD WZGLĘDEM:

Ilości strzelonych bramek

Stosunku bramek

Średnia bramek strzelonych na mecz: 1,88

Straconych bramek na mecz: 1,06

 


WSZYSTKIE BRAMKI Z MINIONEJ RUNDY DO OBEJRZENIA NA KANALE YOUTUBE:

KIKNIJ W LINK - YT WIŚLANIEPolecamy naszych Partnerów